O nas

Podnosimy IQ,
podając wiedzę w przystępny sposób

Dbamy o polskiego czytelnika, tworząc poręczne, przyjazne dla odbiorcy książki popularnonaukowe i beletrystyczne oraz oryginalne, innowacyjne ebooki. Wykorzystujemy w wydawnictwie nowe technologie: niestandardowy skład, ebooki interaktywne, druk 3D i przygotowujemy wartościową literaturę na wysokim poziomie edytorskim. Dzięki temu zmieniamy sposób myślenia o tradycyjnej książce papierowej. Odtąd czytanie będzie wygodne, wiedza – łatwiejsza do zapamiętania, a przewracanie kolejnych stron tekstu – ucztą nie tylko dla intelektu, ale także dla zmysłów.

W Fundacji „Przecinek” pomagamy autorom znaleźć finanse na publikację ich książek, a potem służymy radą na każdym etapie prac wydawniczych. Zatrudniamy sztab osób, które dzięki kompetencjom, skrupulatności i nieograniczonej kreatywności czynią książki przedmiotami niezwykłymi. Jednocześnie dbamy o przygotowanie tekstu na najwyższym poziomie edytorskim, bo wiemy, że niechlujność wydań to jedna z bolączek polskiej literatury popularnonaukowej i nie tylko.

Opracowane w naszym zespole książki można kupić w sklepie internetowym działającym przy tej domenie. Księgarnia stworzona w ten sposób będzie zawierała wartościowe pozycje nie tylko pod względem merytorycznym, ale także edytorskim i graficznym. Próżno szukać u nas bijących rekordy popularności massksiążek. Próżno też wyglądać naszych publikacji w sklepach sieciowych. Misją „Przecinka” jest bowiem, żeby sprzedaż jednych zasilała budżet przeznaczony na wydawanie kolejnych tytułów. Każda kupiona u nas książka jest więc cegiełką, dzięki której możemy działać.

Wierzymy, że ludzie zawsze będą czytać. Warto jednak zadbać, żeby czytali chętniej, lektura nie sprawiała im trudności i rozwijała umysł, a nie tylko dawała rozrywkę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Statut fundacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rekomendacje

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Media o nas

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sprawozdania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Współpraca

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zespół naszej fundacji